WIOSENNE PRZEBUDZENIE 2022
WIOSENNE PRZEBUDZENIE 2022

Trendy wnętrzarskie 2022 bardzo podążają za tymi z ubiegłego roku. Na naszą korzyść, jedne z drugimi bardzo się uzupełniają, co daje ogromne korzyści. Korzyści finansowe są jedne z podstawowych przy dekorowaniu wnętrz. Zazwyczaj nie chcemy wydawać wielu pieniędzy. Warto też zauważyć, że dekoracje im większe tym są droższe. Dzięki temu, że dekoracje z poprzednich sezonów wciąż wyglądają bajecznie i uzupełniają się nawzajem wraz z tymi najnowszymi akcesoriami, można zaoszczędzić naprawdę wiele pieniążków, które można wykorzystać na inne cele. Dodatkowo w okresie wiosennym oprócz nowości pojawia się wiele promocji oraz kodów rabatowych na straszne kolekcje, które wcale nie tracą na wartości.

Warto zauważyć, że trendy zarówno w modzie, jak i wnętrzach lubią powracać. W sklepach coraz częściej widzimy znane nam materiały czy meble z młodszych lat. Jest to kolejny atut, który pozwoli Ci na reorganizację wnętrza. Czas na wiosenne porządki! Sprawdź jakie dekoracje skrywają Twoje szafy, szuflady czy strych. Stwórz niepowtarzalne kompozycje, a brakujące elementy sprawdź na Ma Maison.


Kolory nawiązujące do natury, szarości, kolory… Wszystkie chwyty dozwolone! Mieszaj kolory jak tylko chcesz, bo 2022 rok nie nakłada nam żadnych ograniczeń. Modne są wciąż naturalne materiały i kolory (sprawdź bawełniane i lniane produkty), jak i kolorowe wariacje, dające mnóstwo pozytywnej energii (sprawdź). Połącz delikatny lniany materiał z surowym drewnem. Jeśli chcesz, dodaj kolory akcent jakim może być kolorowy obrus lub kolorowy haft na naturalnym, beżowym materiale.

 

Minimalistyczne hafty na poszewkach dekoracyjnych na pewno przypadną Tobie i twoim gościom do gustu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, przyjemne w dotyku, piękne i w świetnej cenie… Połączenie, jakiego każdy pasjonat eleganckich wnętrz potrzebuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl