O marce Ma Maison

MA MAISON
TWÓJ DOM - TWÓJ AZYL

Ma Maison to marka, która oznacza dom. Dom jako Twój azyl oraz Dom jako naszą firmę z 30-letnią historią.

Naszą misją jest tworzenie piękna, które ty zaprosisz do swojego domu.
W Ma Maison wszystko tworzymy od podstaw. Każdy produkt został naszkicowany, każda tkanina zaprojektowana, każdy haft wykonany z precyzją, każde zdobienie wykonane ręcznie. Ma Maison to jakość, nowatorskie rozwiązania i kreatywne wzornictwo. To polska produkcja, z której jesteśmy dumni.

Gdy pandemia opanowała świat, branża ślubna straciła rację bytu na niemalże dwa lata. Drastyczny spadek sprzedaży sukien ślubnych, które tworzyliśmy przez 30 lat, pozostawił naszą 200-osobową firmę bez środków do utrzymania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Brak systemu wsparcia sprawił, iż nad naszymi głowami zawisły ciemne chmury, a w głowach kadry zarządzającej rysowały się czarne scenariusze. Perspektywa utraty firmy z 30- stoletnią historią i wykwalifikowanych pracowników zmotywowała nas jednak do działania i tchnęła w nas inną niż do tej pory kreatywność. Tak powstała marka Ma Maison. Pomimo utraty kilku firmowych adresów i blisko 1/4 kadry, udało nam się stworzyć nową linię produkcyjną, która tworzy piękne dodatki do wnętrz i oferuje polskie wzornictwo. Nasze tekstylia szyjemy we własnej szwalni. Powstają tu od podstaw - zaczynając od projektu, a kończąc na finalnym produkcie.

Wybierając „Ma Maison” wprowadzasz do swojego domu wyrafinowany styl i subtelną elegancję, a dzięki wyszukanym dodatkom zmieniasz przestrzeń, która cię otacza. Zmieniasz swój dom w miejsce piękne i unikatowe. Wybierając Ma Maison, wspierasz rodzinną firmę i lokalną produkcję

Twoje wnętrze zasługuje na dotyk piękna.
Twój dom jest twoim azylem, twoją ostoją spokoju i odpoczynku.

 

MA MAISON TO NASZ DOM
NASZ DOM I TWÓJ STYL

 

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl